...JAK NEVĚSTY VZPOMÍNAJÍ NA SVATBU...

Chcete mít nejkrásnější květiny přesně dle Vašich představ?

Tak takové Vám Lenka vytvoří. Já si u Lenky objednala svatební výzdobu, která oslnila snad úplně každého na naší svatbě a to dokonce i muže (ehm, ano, muže!).. květiny přesně takové, jaké jsem chtěla a dekorace úžasné, vkusné. 

Vřele doporučuji dále svým přátelům a těším se, až bude nějaká další příležitost, na kterou využiji Lenčiny služby!Děkuji za vše!!

- Gabča

Chtěli bychom moc poděkovat za překrásnou květinovou výzdobu, kterou nám paní Lenka připravila.

Ať už se jednalo o květinovou výzdobu stolu, slavobrány, svatební kytice, či kytic k předávání.

Hlavně bychom chtěli moc poděkovat za opravdu velkou pomoc při organizaci celého průběhu naší svatby. Bez ní bychom si náš den nemohli užít tak, jak jsme si ho užili.

Paní Lenka je opravdu zlatý člověk a když budeme příště něco podobného potřebovat, víme, kam se obrátit.

- Martina

Pokud hledáte opravdu pečlivou a šikovnou floristku, jste na správném místě! Díky úžasné Leničce, jsme měli možnost mít tu nejkrásnější květinovou výzdobu na naší svatbě. Domluvili jsme se, že výběr květin a výzdobu nechám na její kreativitě. Nedá se popsat slovy, co za krásné vazby vytvořila.

Do své práce dává kus sebe, je úžasná a můžeme ji jen doporučit! Ještě jednou moc děkujeme.

- Pája

Lenku jsme si vybrali jako floristku na naši svatbu v létě 2022 a byla to skvělá volba!

Před svatbou se s námi Lenka sešla, abychom probrali naše představy ohledně květinové výzdoby a dalších dekorací. Lenka nám pomohla neopomenout žádný detail. Do detailu jsme probrali jaký styl květin si představujeme a musím říct, že jsme se skvěle pochopili a výzdoba byla přesně podle našich představ.

Kromě květin nám Lenka zapůjčila i krásné dekorace, od svícnů přes dekorativní bedýnky, záclony, šifony po desítky metrů světýlek, které nám osvětlily stan pro 50 lidí. Ráno v den svatby přijela až do Českého ráje, kde vše perfektně a samostatně dotvořila. Nejen, že nám předala krásné svatební kytice a dekorační výpichy na stůl, ale dokončila dekor celé svatební tabule, sweet baru, stan ozdobila břečťanem a spoustu dalších detailů, které jsem ani nestihla vstřebat. Děkujeme Lence za vytvoření krásné svatební atmosféry, kterou obdivoval každý host, zejména samozřejmě my s manželem. Dobře, možná že já o něco více, než manžel :).


Během celého procesu probíhala komunikace na jedničku, což celé plánování svatby usnadnilo.

-Alenka

Od prvního setkání bylo jasné, že náš svatební den bude jiný, než bývá obvyklé a to včetně svatební výzdoby. Byla jsem přesvědčena, že chci jednoduchou "luční" kytici, a i když jsem do posledních minut netušila, jak to vše bude vypadat, byla jsem mile překvapená, jaká veselá kytička z toho vznikla. Léňa je profesionál-poradí, když si člověk neví rady a nic pro ni není problém.

- Klárka

Velice příjemná domluva, splnila všechna má přání a zapůjčila nám dekorace pro veškerou výzdobu. Uvázala nám krásné květiny pro náš svatební den..vše podle představ...děkujeme..

- Šárka

Rádi bychom poděkovali paní Lence za nádhernou květinovou výzdobu naší svatby. Kombinace jak květin, tak barevnosti, kterou nám paní Lenka po konzultaci doporučila, se setkala s velkým úspěchem a naši svatbu doslova rozzářila. Komunikace během přípravy svatby byla s paní Lenkou na výbornou a společně s jejím aktivním přístupem se vše podařilo hladce domluvit. Usnadněním přípravy svatby byla také možnost výpůjčky svatebních dekorací, kterou jsme maximálně uvítali. Na základě naší zkušenosti mohu paní Lenku jedině doporučit

- Petra

Říká se do roka a do dne. My jsme se rozhodli mít svatbu 4 měsíce od zásnub. Což mi na začátku přišlo jako nereálné. Místo, šaty, výzdoba, květiny, dezerty... Nevěděla jsem, kde začít. Moje kamarádka Zuzka, mi ale řekla "klid, to zvládneme všechno připravit i za 4 měsíce"! Zuzka mi tenkrát dala kontakt na Lenku, která zajišťuje dekorace na svatbu a ještě k tomu dělá květinovou výzdobu. 

Když jsme se poprvé s Lenkou potkaly, věděla jsem od první chvíle, že to je to "pravé ořechové". Zezačátku jsem teda úplně nevěděla, co si vybrat z těch krásných dekorací, které má k dispozici. Lenka je ale opravdu profesionál a má to v oku. Dokáže poznat, kdy už je to přeplácané a naopak úplnými detaily tu výzdobu ještě pozvednout o level výše. Ohledně květinové výzdoby jsem Lence řekla nějakou představu, ale nechala jsem se překvapit do poslední chvíle, protože když jsem viděla její práci z fotek, měla mojí plnou důvěru. Den před svatbou přivezla dekorace i s výzdobou na místo, kde byla hostina svatby. Když jsem uviděla tu nádheru, kterou dokázala vytvořit, ukápla by slza každé nevěstě. Celá naše svatba byla na 1 *. 

Ještě jednou děkuji Lence za její odvedenou práci, byla to nádhera!

- Kája

RECENZE

Těším se na Vaši návštěvu

Telefonní číslo
+420 777 25 21 43

E-mail
lenka@kvetinyvykoukova.cz